Strona główna poprzednia

Wybrane oferty domów jednorodzinnych

Wycena indywidualna
Twojego projektu

Dom jednorodzinny, piętrowy
„Reja”
Od 349 000,00 zł

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym „Nowodworce”
Od 410 000,00 zł

Zajmujemy się realizacją budowy nowoczesnych i energooszczędnych domów jednorodzinnych na terenie Białegostoku oraz Podlasia.

Zaczynając od:

Przygotowania indywidualnego projektu domu jednorodzinnego

Przygotowania dokumentów potrzebnych do pozwolenia na budowę domu

Wykonania stanu surowego budynku

Jako jedyna firma na rodzimym rynku kierujemy się w pełni wartościami chrześcijańskimi takimi jak zdrowie, ekologia, bezpieczeństwo, uczciwość, rodzina i wiara.

Działamy na rynku od 2006 roku. Zaczynaliśmy od drobnych prac budowlanych. Dziś projektujemy oraz budujemy nowoczesne i energooszczędne domy pod klienta. Nasza specjalność to domy jednorodzinne.

Posiadamy własne biuro projektowe, kadrę inżynierską, zaufanych dostawców materiałów i zespół wykonawczy.

Motto naszej firmy:

„Jesteśmy po to, aby służyć Tobie i Twojej rodzinie w spełnieniu Waszych marzeń”.

Aktualności

O czym należy pamiętać w trakcie wykończenia budynku i przed rozpoczęciem wykończenia budynku?

O czym należy pamiętać w trakcie wykończenia budynku i przed rozpoczęciem wykończenia i w trakcie użytkowania budynku: 1. Klapa do […]

Lista dokumentów potrzebnych do pozwolenia na budowę

UWAGA: Jeśli budynek będzie budowany ze środków bankowych to należy działkę tak przygotować i podzielić żeby hipoteka była jak na […]

Ubezpieczenie domu – pytania

Przed podpisaniem umowy warto doprecyzować nasze przyszłe zobowiązanie i postawić kilka dodatkowych pytań ubezpieczycielowi. Zabezpieczenie przed ponoszeniem kosztów: Określenie minimalnego […]

OPINIE Naszych klientów

Sprawdź 100% pozytywnych opinii

Na początku grudnia 2015 roku powierzyliśmy Robertowi odbiór techniczny naszego nowo wybudowanego mieszkania. Odbiór trwał prawie 3 godziny, co dawało pewność sprawdzenia absolutnie wszystkiego co można było sprawdzić. Robert miał przy sobie wydrukowaną checklistę, na której spisywał wszystkie uwagi. Dalsza współpraca na jaką się zdecydowaliśmy to całościowe wykończenie mieszkania (od podłóg po wszystkie meble)… [czytaj dalej]

Paweł T.⭐⭐⭐⭐⭐

Całościowo jestem bardzo zadowolona ze zrealizowanej usługi. Firma JC Kowalko realizowała mi usługę wykończenia mieszkania zakupionego w stanie deweloperskim. Firma była mi bardzo pomocna i fachowa na każdym etapie realizacji usługi (chociażby doradztwo, czy odpowiedź na masę różnych pytań. Jakość wykończenia mieszkania również oceniam bardzo dobrze. Polecam serdecznie! 🙂

Jolanta Ł.⭐⭐⭐⭐⭐

Kierownik budowy z dużą wiedzą. Nic nie umknie jego uwadze. Godny polecenia.

Marcin M.⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo rzeczowa firma. Wykonali dla mnie oględziny przy odbiorze mieszkania i znaleźli kilka istotnych usterek, które deweloper musiał niezwłocznie poprawić. Gorąco polecam.

Mariusz D.⭐⭐⭐⭐⭐

Firma została mi polecona przez znajomego architekta. Zakres usługi obejmował wybudowanie budynku, nadzór kierownika budowy oraz prace wykończeniowe wraz z projektem kuchni. Dzięki kompleksowym usługom koszt był dla mnie niższy, a czas realizacji szybszy. Na każdym etapie otrzymywałem rzetelne informacje na temat wybranych materiałów, terminy były zachowane, a jakość wykonawstwa na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam!

Krzysztof Z.⭐⭐⭐⭐⭐

Zdecydowanie polecam fachowca, zna się na swojej pracy potrafi fachowo doradzić od samego projektu mieszkania poprzez dobór materiałów. Dużym plusem jest kompleksowa usługa wykończenia domu/mieszkania. Firma na plus.

Robert B.⭐⭐⭐⭐⭐

Miła, szybka, profesjonalna usługa. Zadowolona jest cała rodzina. Polecam wszystkim.

Mirosław P.⭐⭐⭐⭐⭐

Współpraca, a zarazem komunikacja jest bardzo dobra. Na bieżąco jest wszystko omawiane. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Bez zastrzeżeń!

Paweł K.⭐⭐⭐⭐⭐

Odbiór mieszkania. Zdecydowanie polecam! Fachowiec odebrał mieszkanie, pokazał co jest nie tak, co można poprawić. Doradził na co zwracać uwagę przy wykończeniu mieszkania. Bardzo duża wiedza i kompleksowa usługa.

Paweł C.⭐⭐⭐⭐⭐

Fachowo, terminowo oraz rzetelnie – godny polecenia.

Patryk K.⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo profesjonalne podejście. Dbałość o przejrzystość oferty.

Tomasz L.⭐⭐⭐⭐⭐

Super fachowiec i profesjonalista. Polecam serdecznie!

Izabela K.⭐⭐⭐⭐⭐

Rzetelność i indywidualne podeście do klienta to plus tej firmy.

Konrad K.⭐⭐⭐⭐⭐

Firma JC Robert Kowalko wykończyła mi mieszkanie ze stanu surowego oraz wykonała meble. Jestem zadowolony z wyboru tej firmy i gorąco ją polecam.

Jerzy O.⭐⭐⭐⭐⭐

Profesjonalnie wykonany projekt oraz realizacja. Szczerze polecam Pana Roberta każdemu, kto planuje budowę własnego domu!

R. K.⭐⭐⭐⭐⭐

Pracujemy z najlepszymi

Producenci materiałów