O firmie

„Jesteśmy po to, aby służyć Tobie i Twojej rodzinie w spełnieniu Waszych marzeń”.

Jako jedyna firma na rodzimym rynku kierujemy się w pełni wartościami chrześcijańskimi takimi jak zdrowie, ekologia, bezpieczeństwo, uczciwość, rodzina i wiara.

Działamy na rynku od 2006 roku. Zaczynaliśmy od drobnych prac budowlanych. Dziś projektujemy oraz budujemy nowoczesne i energooszczędne domy pod klienta. Stawialiśmy już budynki: o powierzchni 300 m², z antresolą w środku, kanałem w garażu, skomplikowanymi dachami, czy też na trudnym gruncie. Jednak nasza specjalność to energooszczędne, domy jednorodzinne.

Posiadamy własne biuro projektowe, profesjonalną kadrę inżynierską, zaufanych dostawców materiałów i niezawodny zespół wykonawczy.

Zajmujemy się realizacją budowy nowoczesnych i energooszczędnych
domów jednorodzinnych na terenie Białegostoku oraz Podlasia.

Od czego możemy zacząć?

Przygotowania dokumentów i projektu domu jednorodzinnego wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę

Wykonania stanu
surowego budynku
z dachem

Wykonania stanu
deweloperskiego
z przyłączami

Przyłącza, ogrodzenie i zagospodarowanie terenu

Co nas wyróżnia?

Tak będziemy współpracować z Tobą

Porządek na terenie budowy

Nadzór

Opieka
nad budową

Doradztwo
na każdym etapie

10000 m2 wybudowanej powierzchni użytkowej

100% zadowolonych klientów

Kompleksowa
budowa

Średnio 50 wizyt kierownika na budowie

10 lat gwarancji
na stan surowy

Pasja i dbałość
o detale

Stan surowy
w 4 miesiące

100 punktów
kontrolnych

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ +48 660 458 484

W 2020 zostaliśmy docenieni przez klientów serwisu Oferteo. Dzięki nim otrzymaliśmy wyróżnienie „Najlepsi 2020”, co potwierdza najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Tytułem „Najlepsi” zostaliśmy też odznaczeni za rok 2022.

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Dzięki temu prezentujemy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Dzięki temu programowi można w każdej chwili uzyskać informacje, czy nasza firma spełnia wymogi Kodeksu etycznego w zakresie uczciwości, rzetelności i wiarygodności prowadzonego biznesu.

OPINIE Naszych klientów

Sprawdź 100% pozytywnych opinii

Na początku grudnia 2015 roku powierzyliśmy Robertowi odbiór techniczny naszego nowo wybudowanego mieszkania. Odbiór trwał prawie 3 godziny, co dawało pewność sprawdzenia absolutnie wszystkiego co można było sprawdzić. Robert miał przy sobie wydrukowaną checklistę, na której spisywał wszystkie uwagi. Dalsza współpraca na jaką się zdecydowaliśmy to całościowe wykończenie mieszkania (od podłóg po wszystkie meble)… [czytaj dalej]

Paweł T.⭐⭐⭐⭐⭐

Całościowo jestem bardzo zadowolona ze zrealizowanej usługi. Firma JC Kowalko realizowała mi usługę wykończenia mieszkania zakupionego w stanie deweloperskim. Firma była mi bardzo pomocna i fachowa na każdym etapie realizacji usługi (chociażby doradztwo, czy odpowiedź na masę różnych pytań. Jakość wykończenia mieszkania również oceniam bardzo dobrze. Polecam serdecznie! 🙂

Jolanta Ł.⭐⭐⭐⭐⭐

Kierownik budowy z dużą wiedzą. Nic nie umknie jego uwadze. Godny polecenia.

Marcin M.⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo rzeczowa firma. Wykonali dla mnie oględziny przy odbiorze mieszkania i znaleźli kilka istotnych usterek, które deweloper musiał niezwłocznie poprawić. Gorąco polecam.

Mariusz D.⭐⭐⭐⭐⭐

Firma została mi polecona przez znajomego architekta. Zakres usługi obejmował wybudowanie budynku, nadzór kierownika budowy oraz prace wykończeniowe wraz z projektem kuchni. Dzięki kompleksowym usługom koszt był dla mnie niższy, a czas realizacji szybszy. Na każdym etapie otrzymywałem rzetelne informacje na temat wybranych materiałów, terminy były zachowane, a jakość wykonawstwa na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam!

Krzysztof Z.⭐⭐⭐⭐⭐

Zdecydowanie polecam fachowca, zna się na swojej pracy potrafi fachowo doradzić od samego projektu mieszkania poprzez dobór materiałów. Dużym plusem jest kompleksowa usługa wykończenia domu/mieszkania. Firma na plus.

Robert B.⭐⭐⭐⭐⭐

Miła, szybka, profesjonalna usługa. Zadowolona jest cała rodzina. Polecam wszystkim.

Mirosław P.⭐⭐⭐⭐⭐

Współpraca, a zarazem komunikacja jest bardzo dobra. Na bieżąco jest wszystko omawiane. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Bez zastrzeżeń!

Paweł K.⭐⭐⭐⭐⭐

Odbiór mieszkania. Zdecydowanie polecam! Fachowiec odebrał mieszkanie, pokazał co jest nie tak, co można poprawić. Doradził na co zwracać uwagę przy wykończeniu mieszkania. Bardzo duża wiedza i kompleksowa usługa.

Paweł C.⭐⭐⭐⭐⭐

Fachowo, terminowo oraz rzetelnie – godny polecenia.

Patryk K.⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo profesjonalne podejście. Dbałość o przejrzystość oferty.

Tomasz L.⭐⭐⭐⭐⭐

Super fachowiec i profesjonalista. Polecam serdecznie!

Izabela K.⭐⭐⭐⭐⭐

Rzetelność i indywidualne podeście do klienta to plus tej firmy.

Konrad K.⭐⭐⭐⭐⭐

Firma JC Robert Kowalko wykończyła mi mieszkanie ze stanu surowego oraz wykonała meble. Jestem zadowolony z wyboru tej firmy i gorąco ją polecam.

Jerzy O.⭐⭐⭐⭐⭐

Profesjonalnie wykonany projekt oraz realizacja. Szczerze polecam Pana Roberta każdemu, kto planuje budowę własnego domu!

R. K.⭐⭐⭐⭐⭐

Pracujemy z najlepszymi

Producenci materiałów